Konferencja Wydawnictwa w Kazimierzu Dolnym

Konferencja Wydawnictwa w Kazimierzu Dolnym

Proszę Państwa w związku z pandemią koronawirusa i zarządzeniami administracyjnymi konferencja, która miała się odbyć w Kazimierzu Dolnym w dniu 28.03 zostaje przesunięta na dzień 14 listopada 2020 roku.

Uwaga – przesunięte zostały także wszystkie rezerwacje pokoi, które Państwo opłacili. Niech nikt nie jedzie do Kazimierza w dniu 27 i 28 marca.


Szanowni Państwo, czytelnicy i sympatycy naszego wydawnictwa!

Serdecznie zapraszamy Państwa na kolejną, piątą już sesję „Latającego Uniwersytetu Leszczynowego” organizowaną przez Klinikę Języka.

Miejsce spotkania: Hotel Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym
Czas: 14 listopada 2020

Prelegenci oraz tematy wystąpień:

  1. dr hab. Anna Barańska – Stosunki między Tronem i Ołtarzem w Europie 1814-1870 w świetle materiałów papieskiego think tanku – Kongregacji Nadzwyczajnych Spraw Kościelnych.
  2. Rafał Czerniak – „Ludwik IX” władca i święty
  3. Leszek Żebrowski – Wymiana elit w Polsce w latach 1939-1989 i jej konsekwencje
  4. dr hab. Marek Słoń – Miasta w miastach i urbanizacja Europy Środkowej
  5. prof. Andrzej Nowak – Nowe interpretacje polskiego wieku XIX
  6. dr Wacław Grzybowski – Jan Saryusz Zamoyski i polska arystokracja wyznania protestanckiego w świetle „Relacji o państwie Polonia i przyłączonych prowincjach. A. D. 1598” Johna Peytona

Prowadzący – Gabriel Maciejewski

Rezerwacja miejsca następuje wyłącznie po zaksięgowaniu wpłaty. Wpłata za uczestnictwo w piątej sesji „Latającego Uniwersytetu Leszczynowego” wraz z obiadem i poczęstunkiem wynosi 250 zł od osoby. Pieniądze należy wpłacić na konto firmowe księgarni, tam gdzie spływają należności za książki:

27 1140 2004 0000 3702 7083 1973

Dla wpłacających z zagranicy – pełny 26 cyfrowy numer konta należy poprzedzić literami PL. Kod BIC dla naszego banku (mBank) to: BREXPLPWMBK

Wpłaty powinny być oznaczone pełnym imieniem i nazwiskiem oraz informacją – „wpłata za udział w konferencji”. Nazwisko uczestnika i nazwisko wpłacającego muszą być identyczne, a jeśli nie mogą, w opisie powinna znaleźć się informacja kogo dotyczy wpłata, jak się nazywa uczestnik konferencji.

Wpłaty nieoznaczone będą odsyłane, o ile podany będzie numer konta. Nie zostaną odesłane natomiast wpłaty z poczty jeśli nie będą one oznaczone nazwiskiem i adresem.

Ważna rzecz – wpłaty na konferencję nie mogą być łączone z wpłatami za zakup książek.

Wpłat można dokonywać także przez Pay Pal na konto klinikajezyka@gmail.com

Wykłady i dyskusje nie będą udostępnione publicznie!
Jedynie osobisty udział daje Państwu możliwość skorzystania z dorobku konferencji.

Serdecznie zapraszamy!

Lokalizacja: